Search found 6 matches

by Liuni
Sun Jul 02, 2006 10:58 am
Forum: Azyl (lidé)
Topic: Bug? 1. kampaň Isabel, 2. mapa
Replies: 7
Views: 9221

druhá mise se jmenuje Rebelie: Musíš obsadit Strongbow což je hrad
by Liuni
Thu Jun 29, 2006 1:54 pm
Forum: Azyl (lidé)
Topic: 1.kampaň 5 mise(Azyl)
Replies: 16
Views: 20384

Destabilizator wrote:Nejsou nefunkcni, jen jsou jednosmerny... Ty Te nemusi zajimat... Podivej se na mapu, vpravo se Ti kousek odkryl, posli tam Godricka (skrz jeden garrison) a je to :lol: :arrow:


Myslíš úplně vpravo na mapě,tam jsme celou jsme jí odkryl ale nic tam není


Vyřešeno je to vpravo dole
by Liuni
Thu Jun 29, 2006 1:23 pm
Forum: Azyl (lidé)
Topic: 1.kampaň 5 mise(Azyl)
Replies: 16
Views: 20384

hmm... mě se třeba stalo, že jsem kopal na podle mě správném místě, ale pak když jsem se koukl pořádně, všiml jsem si, že kopu blbě. Tak zkus jít na jih, kopat, když nic, tak ti to napíše kam dále jít...

Vyřeeno,bylo pouze o jedno polčko vedle.Ale nemůžu příjít na to jak se dostat k Nikolajovi ...
by Liuni
Thu Jun 29, 2006 12:47 pm
Forum: Azyl (lidé)
Topic: 1.kampaň 5 mise(Azyl)
Replies: 16
Views: 20384

Taxe posun o krok na jih, ne?

Myyslíš jih mapy?ten jsme prohledal už celý.Mě loby to místo mýt nějak označený?

Na jih od toho místa, kde ti to napsalo - běž na jih. apropos, když si tam stoupneš a otevřeš si tu puzzle mapu - uvidíš označené místo "pokladu" a i sebe (pokud jsi poblíž)

Právě ...
by Liuni
Thu Jun 29, 2006 12:40 pm
Forum: Azyl (lidé)
Topic: 1.kampaň 5 mise(Azyl)
Replies: 16
Views: 20384

Destabilizator wrote:Taxe posun o krok na jih, ne? :arrow:


Myyslíš jih mapy?ten jsme prohledal už celý.Mělo by to místo být nějak označený?
by Liuni
Thu Jun 29, 2006 12:34 pm
Forum: Azyl (lidé)
Topic: 1.kampaň 5 mise(Azyl)
Replies: 16
Views: 20384

1.kampaň 5 mise(Azyl)

Mám najít Ashininu slzu podle obelisku objevil jsme 3 obelisky odkryla se mě tajná mapa na místě kde byl pohár jsme kopal a tam mě napslo že je to někde na jihu.Nevíte kde může být?už tam trčím druhý den