Search found 15 matches

by MT
Fri Jul 21, 2006 11:02 am
Forum: Obecně
Topic: Co vám na H5 vadí?
Replies: 159
Views: 115412

vypadá jak mrtvá nevěsta :lol:
by MT
Thu Jul 20, 2006 12:03 pm
Forum: Obecně
Topic: Co vám na H5 vadí?
Replies: 159
Views: 115412

tak co se nelíbilo mě
1) kampaň za peklo-souhlsím s výše napsaným
2) hdra - nelíbí se mi jak útočí, přijde mi to takový divný, jak se snaží zasáhnout i místa kde nikdo nestojí, chápu, že to může mít určitou logiku, ale ten její pohyb vypadá divně
3) sylvanští hrdinové, když střílí z luku, jednak ...
by MT
Thu Jul 20, 2006 11:53 am
Forum: Obecně
Topic: Co myslíte bude heroes 6 ci ne?
Replies: 65
Views: 33838

1st person pohled by mohl být fakt zajímavy třeba u hydry
by MT
Wed Jul 19, 2006 6:56 pm
Forum: Obecně
Topic: Co myslíte bude heroes 6 ci ne?
Replies: 65
Views: 33838

pokud by měl být v H6 nebo v datdisku H nějaký nový hrad, pak myslím, že nejlepší by bylo vrátit do hry barbary, sice jsem za ně nikdy moc nehrál, přesto mi chybí, ten svět je bez nich takový neúplný
by MT
Wed Jul 19, 2006 6:49 pm
Forum: Nekropole (nemrtví)
Topic: jednotky z Nekropole
Replies: 74
Views: 72229

vzhledově, bojově i jinak skeleton
by MT
Fri Jul 14, 2006 9:45 am
Forum: Hvozd (lesní elfové)
Topic: Help: 2.mise 5-té kampaně (Ranger: The Emerald Ones)
Replies: 14
Views: 16338

problém je právě v tom jak vykosit ty démon, mají mnohem silnější army než mám já
by MT
Thu Jul 13, 2006 1:51 pm
Forum: Obecně
Topic: Best spell
Replies: 38
Views: 12536

to R4nger:
mé pořadí:
1. místo - summoning magic
2. místo - dark magic
3. místo - light magic
4. místo - destruction magic

pořadí dle ankety:
1. místo - destruction magic
2. místo - dark magic
3. místo - summoning magic
4. místo - light magic

mě to jako "uplne obracene" nepřipadá ...
by MT
Thu Jul 13, 2006 12:55 pm
Forum: Obecně
Topic: Best spell
Replies: 38
Views: 12536


...z toho vyplývá jednoznačné pořadí:
1. místo - summoning magic
2. místo - dark magic
3. místo - light magic
4. místo - destruction magic

toto pořadí neplatí hrajete-li za dungeon
Hele, nech si nas udelat vlastni nazor, nebo si hrajes na dedu Vseveda?

já vám neberu názor, jen jsem napsal ...
by MT
Thu Jul 13, 2006 12:45 pm
Forum: Hvozd (lesní elfové)
Topic: Help: 2.mise 5-té kampaně (Ranger: The Emerald Ones)
Replies: 14
Views: 16338

Help: 2.mise 5-té kampaně (Ranger: The Emerald Ones)

Nevím si s touhle misí moc rady. Mám za úkol schromáždit 20 draků. Ve městě, ale nemůžu postavit budovu na jejich rekrutování. Do toho tam jsou démoni, kteří mají podle zpráv z taverny 3 hrady. Obsadil jsem cely ostrov, kde začínám, a po nějaké době na mě zaútočí hned dva Demon Lordi, jeden přijde z ...
by MT
Thu Jul 13, 2006 12:34 pm
Forum: Obecně
Topic: Best spell
Replies: 38
Views: 12536

Destrukce je o ničem (pokud ovšem nehrajete za dungeon)

navíc nelze explicitně rozhodnot, která magie je nejlepší, protože hodně záleží i na rase, protože každá rasa je jinak specializovaná a tudíž je pro ni vhodná jiná magie

nejlepší kombinace černé a vyvolávací magie, realizovat to naplno ...
by MT
Mon Jul 03, 2006 4:07 pm
Forum: Obecně
Topic: Hrdinove
Replies: 15
Views: 7002

je fakt že by mohli být jedineční všichni

technicky by to neměl být zas až tak velký problém

asi se pánům z ubisoftu nechtělo :wink:
by MT
Sun Jul 02, 2006 7:03 pm
Forum: Kobka (temní elfové)
Topic: 2 mise za kobku
Replies: 13
Views: 13816

tom200 wrote:
MT wrote:já jsem tam měl červeného (spíš bych řekl purpurového) klíčníka a věž v téže barvě a všechno v pohodě klaplo


kde presne si ten stan mel


no taky v podzemí, hned kousek od hradu
by MT
Sun Jul 02, 2006 7:01 pm
Forum: Obecně
Topic: Nejoblíbenější jednotka
Replies: 124
Views: 92358

nej je skeleton (tak v počtu několika tisíců) :D

a jinak mi hodně dobrý připadá: elfí lučištník
by MT
Sun Jul 02, 2006 4:18 pm
Forum: Kobka (temní elfové)
Topic: 2 mise za kobku
Replies: 13
Views: 13816

já jsem tam měl červeného (spíš bych řekl purpurového) klíčníka a věž v téže barvě a všechno v pohodě klaplo
by MT
Sun Jul 02, 2006 2:06 pm
Forum: Peklo (démoni)
Topic: 3.mise za Inferno pls poradte mi
Replies: 86
Views: 73754

můh způsob

ta mise je fakt těžká, řekl bych že nejtěžší kterou jsem zatím hrál (jsem teď na konci druhé mise za dungeon)
můj postup:
1) vykašlat se na inferno hrad (je moc daleko od důležitých komunikací a myslím, že tam ani nejde postavit budova na ďábly)
2) obsadit co nejrychleji spodní sylvanský hrad ...