Search found 3 matches

by marlon21
Sun Jul 09, 2006 10:40 am
Forum: Nekropole (nemrtví)
Topic: Necro-part 3
Replies: 34
Views: 37269

Tak nevím mně se to povedlo, ale jek říkám musel jsem mít těch dvacet draků předtím než sem dostal úkol abych je nashromáždil. Tak ať se ti to podruhý povede :wink:
by marlon21
Fri Jul 07, 2006 1:31 pm
Forum: Nekropole (nemrtví)
Topic: Necro-part 3
Replies: 34
Views: 37269

Mám už všechna města mágů a najal jsem i těch 20 kostlivých draků, dokonce jich mám 35, ale přesto všechno mě to nechce pustit za tím čarodějem Cyrem. Pomozte prosím!!

Mněl jsem ten samej problém, už sem chtěl vyhodit bednu z okna . tak sem hodil předposlední load a hlídal jsem si abych před ...
by marlon21
Thu Jul 06, 2006 9:30 pm
Forum: Nekropole (nemrtví)
Topic: Necro-part 3
Replies: 34
Views: 37269

Mám už všechna města mágů a najal jsem i těch 20 kostlivých draků, dokonce jich mám 35, ale přesto všechno mě to nechce pustit za tím čarodějem Cyrem. Pomozte prosím!!

Mněl jsem ten samej problém, už sem chtěl vyhodit bednu z okna . tak sem hodil předposlední load a hlídal jsem si abych před ...