Search found 4 matches

by F@ster
Tue Jul 11, 2006 7:21 am
Forum: Obecně
Topic: Na jake konfiguraci PC parite Heroes 5???
Replies: 21
Views: 8439

Processor: Intel pentium 4 2,00 Ghz ( Northwood na socket 478)
Paměť: 2x 512 MB RAM dualchannle corsair 400 Mhz cl 2,5
Pevný disk: 1x 120 gB PATA seagate baracuda a 1x 160 gB SATA samsung
Grafika: Ati Radeon x800GT
Monitor: NEC multisync XV17+
Sound Card: Genius OEM 5,1 ( kupodivu má super zvuk ...
by F@ster
Tue Jul 11, 2006 7:15 am
Forum: Obecně
Topic: LAN a spojenectví ? :-)
Replies: 4
Views: 2866

Tak to je super :-) hrajem tu teď Herousi V po lanu už 5 dní v kuse :D :D
Je to paráda :-)
by F@ster
Tue Jul 11, 2006 7:11 am
Forum: Obecně
Topic: LAN a spojenectví ? :-)
Replies: 4
Views: 2866

SUPER :-)
Díky moc zkusily jsme předělanou mapu ( originál ze hry) pro spojenectví a jedním slovem paráda :-)
To je přesně to co nám v týhle jinak úžasný hře chybělo :-)

JEště jednou dík ;)
by F@ster
Sun Jul 09, 2006 9:35 am
Forum: Obecně
Topic: LAN a spojenectví ? :-)
Replies: 4
Views: 2866

LAN a spojenectví ? :-)

Dobrý den,
chci se zeptat jestli se dá nějak ve hře uzavírat spojenectví :-) ??
Hrajaeme s kamarádem po LAN proti PC a rádí bychom byli spojenci ale nevíme jestli to jde ...

Předem dík za odpověď