prosím o pomoc, začal jsem dneska hrát za nekromanty a sekl jsem se se hned u první mise mám obsadit CASTELROSE ale bohužel nemůžu už skoro hodku příjít na to jak se k němu dostat. Poradíte prosím někdo .
Děkuji
Musíš projít podzemím, a ten hrad najdeš spíše nahoře.
Mám dotaz, musel jsem ...
Search found 2 matches
- Sat Oct 29, 2011 3:30 pm
- Forum: Nekropole
- Topic: kampan za mrtvoly
- Replies: 57
- Views: 55035
- Fri Oct 28, 2011 9:13 pm
- Forum: Nekropole
- Topic: kampan za mrtvoly
- Replies: 57
- Views: 55035
Re: kampan za mrtvoly
prosím o pomoc, začal jsem dneska hrát za nekromanty a sekl jsem se se hned u první mise mám obsadit CASTELROSE ale bohužel nemůžu už skoro hodku příjít na to jak se k němu dostat. Poradíte prosím někdo .
Děkuji
Děkuji