Search found 2 matches

by icheb
Sat Oct 29, 2011 3:30 pm
Forum: Nekropole
Topic: kampan za mrtvoly
Replies: 57
Views: 55035

Re: kampan za mrtvoly

prosím o pomoc, začal jsem dneska hrát za nekromanty a sekl jsem se se hned u první mise mám obsadit CASTELROSE ale bohužel nemůžu už skoro hodku příjít na to jak se k němu dostat. Poradíte prosím někdo .

Děkuji
Musíš projít podzemím, a ten hrad najdeš spíše nahoře.

Mám dotaz, musel jsem ...
by icheb
Fri Oct 28, 2011 9:13 pm
Forum: Nekropole
Topic: kampan za mrtvoly
Replies: 57
Views: 55035

Re: kampan za mrtvoly

prosím o pomoc, začal jsem dneska hrát za nekromanty a sekl jsem se se hned u první mise mám obsadit CASTELROSE ale bohužel nemůžu už skoro hodku příjít na to jak se k němu dostat. Poradíte prosím někdo .

Děkuji