Prosím vás, už se tady s tím pekluju hrozně dlouho...všechno sem udělal - město ubránil, další město zabral, připravil posádku (to se odškrtlo) ale když osvobodím oba hrdiny, tak se nic nestane. Vůbec se mi neodšrtne úkol, nevím proč? Nevíte někdo co s tím???
Díky
Search found 1 match
- Sun Oct 10, 2010 11:20 pm
- Forum: Hvozd (lesní elfové)
- Topic: Hvozd - obrana
- Replies: 4
- Views: 5974