Montezuma3 wrote:Stručně jsem si pročetl celou diskuzi, ale odpověď na to co je toto: http://www.heroes-fr.com/heroes6/heroes ... haelhn.jpg jsem tu nenašel. To je boss?
Podle mě každá sekce bude mít něco jako svého generála. za lidi to bude asi tenhle SuperAnděl a za Nekromanty by to mohla zase být ta matka Namtaru : http://www.the-genies-lamp.com/images/h ... amtaru.jpg