Search found 1 match

by lea
Wed Jan 19, 2011 12:03 am
Forum: Heroes I
Topic: HoMM I - problém so spustením
Replies: 0
Views: 4861

HoMM I - problém so spustením

Z m som si stiahla presne podľa "Nejprve si stáhněte jak Heroes I, tak i VDMSound." Neviem síce, prečo ešte raz VDMSound, lebo ten je zapakovaný hneď v homam1.rar, ale dobre. Všetko som rozpakovala, nainštalovala, ale hups! pri spúšťaní podľa návodu namiesto happyendu je toto:
C:/Program Files ...