Z m som si stiahla presne podľa "Nejprve si stáhněte jak Heroes I, tak i VDMSound." Neviem síce, prečo ešte raz VDMSound, lebo ten je zapakovaný hneď v homam1.rar, ale dobre. Všetko som rozpakovala, nainštalovala, ale hups! pri spúšťaní podľa návodu namiesto happyendu je toto:
C:/Program Files ...
Search found 1 match
- Wed Jan 19, 2011 12:03 am
- Forum: Heroes I
- Topic: HoMM I - problém so spustením
- Replies: 0
- Views: 4861