,To ne, ale když chceš hrat po netu tak je to docela otravné .. Jinak zkusil jsem smazat ty drivery, restartovat pc, prostě jak jsi to napsal a ted jdu teda zkusit ten heroes a uvidim EDIT: nepomohlo to :-/
Tak jsem zkusil snad všechno realné i nerealné co mě napadlo a nic nepomáhá. Holt si Heroes nezahraju. Pětka mi blbne v grafice a trojka mi na W7 padá :-/
Kdyžtak moje grafarna je NVIDIA GeForce 310M s 512 MB vlastní paměti DDR3. Pokud s ní má někdo zkušenosti EDIT: při troše googleni jsem našel člověka co měl stejný problém, ale řešení nikde.
Po pár letech jsem se rozhodl vrátit k Heroesu a vyzkoušet 5ku, kterou jsem moc nemusel. Po úspěšném začátku v kampani mě to docela chytlo a pak se objevil problém, který mě docela štve. Prostě z ničeho nic se mi pomatou barvy a vypadá to fakt strašně. Omlouvám se, ale bohužel screeny přikládám v ...