Search found 8 matches

by Eurys
Tue Feb 01, 2011 4:10 pm
Forum: Obecně
Topic: Bláznivá grafika
Replies: 16
Views: 16529

Re: Bláznivá grafika

,To ne, ale když chceš hrat po netu tak je to docela otravné :)..
Jinak zkusil jsem smazat ty drivery, restartovat pc, prostě jak jsi to napsal a ted jdu teda zkusit ten heroes a uvidim :)
EDIT: nepomohlo to :-/
by Eurys
Mon Jan 31, 2011 8:26 pm
Forum: Obecně
Topic: Bláznivá grafika
Replies: 16
Views: 16529

Re: Bláznivá grafika

Mě po nějaké hodince, či dvou hraní prostě spadne a vypne se. A co jsem projížděl google tak je tam toho dost .
by Eurys
Mon Jan 31, 2011 7:28 pm
Forum: Obecně
Topic: Bláznivá grafika
Replies: 16
Views: 16529

Re: Bláznivá grafika

Tak jsem zkusil snad všechno realné i nerealné co mě napadlo a nic nepomáhá. Holt si Heroes nezahraju. Pětka mi blbne v grafice a trojka mi na W7 padá :-/
by Eurys
Sun Jan 30, 2011 1:36 pm
Forum: Obecně
Topic: Bláznivá grafika
Replies: 16
Views: 16529

Re: Bláznivá grafika

Kdyžtak moje grafarna je NVIDIA GeForce 310M s 512 MB vlastní paměti DDR3. Pokud s ní má někdo zkušenosti
EDIT: při troše googleni jsem našel člověka co měl stejný problém, ale řešení nikde.
by Eurys
Sun Jan 30, 2011 11:26 am
Forum: Obecně
Topic: Bláznivá grafika
Replies: 16
Views: 16529

Re: Bláznivá grafika

Hru jsem teda stáhl znovu a uplně odjinud a problém stejně přetrvává :(
by Eurys
Fri Jan 28, 2011 9:34 pm
Forum: Obecně
Topic: Bláznivá grafika
Replies: 16
Views: 16529

Re: Bláznivá grafika

Bohužel nepomohl ani reinstall
by Eurys
Fri Jan 28, 2011 7:22 pm
Forum: Obecně
Topic: Bláznivá grafika
Replies: 16
Views: 16529

Re: Bláznivá grafika

Detaily na max všechny, ovladače aktuální, directy přeinstalované. A stále to pokračuje :-/
by Eurys
Fri Jan 28, 2011 4:13 pm
Forum: Obecně
Topic: Bláznivá grafika
Replies: 16
Views: 16529

Bláznivá grafika

Po pár letech jsem se rozhodl vrátit k Heroesu a vyzkoušet 5ku, kterou jsem moc nemusel. Po úspěšném začátku v kampani mě to docela chytlo a pak se objevil problém, který mě docela štve. Prostě z ničeho nic se mi pomatou barvy a vypadá to fakt strašně.
Omlouvám se, ale bohužel screeny přikládám v ...