Elreth wrote:jakubcha wrote:HellFirr wrote:ale jede http://might-and-magic.ubi.com/heroes-6 ... index.aspx
U tohohle tam ta Svatyně vůbec není...
Pravda...pravda...pravd...
asi tam přidávají ty animace,jako u ostatních.
Elreth wrote:jakubcha wrote:HellFirr wrote:ale jede http://might-and-magic.ubi.com/heroes-6 ... index.aspx
U tohohle tam ta Svatyně vůbec není...
Pravda...pravda...pravd...
Elreth wrote:Můžu se zeptat kdy budou na hlavní stránce asi tak přeloženy všechny jednotky nag(i jejich popisy),(včetně už dlouho známých jednotek orků)