Search found 5 matches

by Radekim
Fri Mar 25, 2011 2:32 am
Forum: Obecně
Topic: Heroes VI a jeho tvorba
Replies: 1786
Views: 565403

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Elreth wrote:
jakubcha wrote:

U tohohle tam ta Svatyně vůbec není...

Pravda...pravda...pravd...


asi tam přidávají ty animace,jako u ostatních.
by Radekim
Thu Mar 24, 2011 3:25 am
Forum: Obecně
Topic: Heroes VI a jeho tvorba
Replies: 1786
Views: 565403

Re: Heroes VI a jeho tvorba

no já když kliknu na ten odkaz,tak to normálně najede,a je to anglická stránka.
by Radekim
Wed Mar 23, 2011 8:00 pm
Forum: Obecně
Topic: Heroes VI a jeho tvorba
Replies: 1786
Views: 565403

Re: Heroes VI a jeho tvorba

by Radekim
Wed Mar 16, 2011 2:14 pm
Forum: Obecně
Topic: Heroes VI a jeho tvorba
Replies: 1786
Views: 565403

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Elreth wrote:Můžu se zeptat kdy budou na hlavní stránce asi tak přeloženy všechny jednotky nag(i jejich popisy),(včetně už dlouho známých jednotek orků)


Řekl bych že to ví jen UBISOFT.
by Radekim
Mon Mar 14, 2011 2:53 pm
Forum: Obecně
Topic: Heroes VI a jeho tvorba
Replies: 1786
Views: 565403

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Docela zajímavé videjko,ne každý ho možná viděl:
http://pc.hrej.cz/preview/might-and-mag ... rani-3490/

je to to třetí v pořadí ( gameplay video)