Search found 11 matches
- Sun Sep 18, 2011 9:31 pm
- Forum: Obecně
- Topic: Heroes VI a jeho tvorba
- Replies: 1786
- Views: 565178
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Vypadá to, že to vydání už neodloží, ale jestli jo tak už to bude fakt divný.
- Wed Jun 29, 2011 5:25 pm
- Forum: Obecně
- Topic: Heroes VI a jeho tvorba
- Replies: 1786
- Views: 565178
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Chtěl bych se zeptat, jestli když mám před obědnanou sběratelskou edici Heroes 6 na X.zone, tak jestli taky dostanu k tomu tu figurku Michaela?
- Tue Jun 28, 2011 7:13 pm
- Forum: Obecně
- Topic: Heroes VI a jeho tvorba
- Replies: 1786
- Views: 565178
Re: Heroes VI a jeho tvorba
neni zac
- Tue Jun 28, 2011 7:01 pm
- Forum: Obecně
- Topic: Heroes VI a jeho tvorba
- Replies: 1786
- Views: 565178
Re: Heroes VI a jeho tvorba
https://secure.ubi.com/register/Login.a ... 3084f08%2F
zkas to kdyz tak napis
zkas to kdyz tak napis
- Tue Jun 28, 2011 5:52 pm
- Forum: Obecně
- Topic: Heroes VI a jeho tvorba
- Replies: 1786
- Views: 565178
Re: Heroes VI a jeho tvorba
komu to nejde,tak jestli mate Facebook tak to skuste prez nej, najedte si na stranky Heroes a tam je odkaz me to takle slo
- Wed Jun 22, 2011 11:54 am
- Forum: Obecně
- Topic: Heroes VI a jeho tvorba
- Replies: 1786
- Views: 565178
Re: Heroes VI a jeho tvorba
to jako, že beta bude jenom dva týdny a pak se zruší? Jestli jo taK JE TO V HÁJI, protože 1. července jedu na tábor.
- Sat Jun 04, 2011 3:41 pm
- Forum: Obecně
- Topic: Heroes VI a jeho tvorba
- Replies: 1786
- Views: 565178
Re: Heroes VI a jeho tvorba
chtel bych se zeptat jak získám přístup k Betě Heroes 6, krome toho, ze jsi ji obědnam na strankach Ubisoftu?
- Sat Apr 02, 2011 11:20 am
- Forum: Obecně
- Topic: Heroes VI a jeho tvorba
- Replies: 1786
- Views: 565178
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Na xzone je v poznámkách internetové připojení. Jak to myslí?
- Thu Mar 31, 2011 2:05 pm
- Forum: Obecně
- Topic: Heroes VI a jeho tvorba
- Replies: 1786
- Views: 565178
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Chtěl bych se zeptat, na Xzone je napsaný, že to vychází 27.května 2011. To je blbost nebo ne?
- Tue Mar 29, 2011 2:13 pm
- Forum: Obecně
- Topic: Heroes VI a jeho tvorba
- Replies: 1786
- Views: 565178
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Nevíte co mají nagy za katapult?
- Tue Mar 29, 2011 5:54 am
- Forum: Obecně
- Topic: Heroes VI a jeho tvorba
- Replies: 1786
- Views: 565178
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Ahoj, jsem tady nový a doufám, že mezi vás zapadnu a nebudu překážet