Search found 11 matches

by kokolllll
Sun Sep 18, 2011 9:31 pm
Forum: Obecně
Topic: Heroes VI a jeho tvorba
Replies: 1786
Views: 565178

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Vypadá to, že to vydání už neodloží, ale jestli jo tak už to bude fakt divný.
by kokolllll
Wed Jun 29, 2011 5:25 pm
Forum: Obecně
Topic: Heroes VI a jeho tvorba
Replies: 1786
Views: 565178

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Chtěl bych se zeptat, jestli když mám před obědnanou sběratelskou edici Heroes 6 na X.zone, tak jestli taky dostanu k tomu tu figurku Michaela?
by kokolllll
Tue Jun 28, 2011 7:13 pm
Forum: Obecně
Topic: Heroes VI a jeho tvorba
Replies: 1786
Views: 565178

Re: Heroes VI a jeho tvorba

neni zac
by kokolllll
Tue Jun 28, 2011 7:01 pm
Forum: Obecně
Topic: Heroes VI a jeho tvorba
Replies: 1786
Views: 565178

Re: Heroes VI a jeho tvorba

by kokolllll
Tue Jun 28, 2011 5:52 pm
Forum: Obecně
Topic: Heroes VI a jeho tvorba
Replies: 1786
Views: 565178

Re: Heroes VI a jeho tvorba

komu to nejde,tak jestli mate Facebook tak to skuste prez nej, najedte si na stranky Heroes a tam je odkaz me to takle slo
by kokolllll
Wed Jun 22, 2011 11:54 am
Forum: Obecně
Topic: Heroes VI a jeho tvorba
Replies: 1786
Views: 565178

Re: Heroes VI a jeho tvorba

to jako, že beta bude jenom dva týdny a pak se zruší? Jestli jo taK JE TO V HÁJI, protože 1. července jedu na tábor.
by kokolllll
Sat Jun 04, 2011 3:41 pm
Forum: Obecně
Topic: Heroes VI a jeho tvorba
Replies: 1786
Views: 565178

Re: Heroes VI a jeho tvorba

chtel bych se zeptat jak získám přístup k Betě Heroes 6, krome toho, ze jsi ji obědnam na strankach Ubisoftu?
by kokolllll
Sat Apr 02, 2011 11:20 am
Forum: Obecně
Topic: Heroes VI a jeho tvorba
Replies: 1786
Views: 565178

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Na xzone je v poznámkách internetové připojení. Jak to myslí?
by kokolllll
Thu Mar 31, 2011 2:05 pm
Forum: Obecně
Topic: Heroes VI a jeho tvorba
Replies: 1786
Views: 565178

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Chtěl bych se zeptat, na Xzone je napsaný, že to vychází 27.května 2011. To je blbost nebo ne?
by kokolllll
Tue Mar 29, 2011 2:13 pm
Forum: Obecně
Topic: Heroes VI a jeho tvorba
Replies: 1786
Views: 565178

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Nevíte co mají nagy za katapult?
by kokolllll
Tue Mar 29, 2011 5:54 am
Forum: Obecně
Topic: Heroes VI a jeho tvorba
Replies: 1786
Views: 565178

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Ahoj, jsem tady nový a doufám, že mezi vás zapadnu a nebudu překážet