Search found 2 matches

by KGB89cz
Sat Jul 30, 2011 5:03 pm
Forum: Obecně
Topic: Heroes VI Beta diskuze
Replies: 14
Views: 11888

Re: Heroes VI Beta diskuze

tak vyřešeno movie loga sem smazal a jde to.
by KGB89cz
Sat Jul 30, 2011 4:16 pm
Forum: Obecně
Topic: Heroes VI Beta diskuze
Replies: 14
Views: 11888

Re: Heroes VI Beta diskuze

Pomoc pomoc pomoc Ahoj mám velký problém, beta po spuštění spadne. Spustim hru, ukáže se černá obrazovka s kurzorem následovně se přehraje první logo a spadne to. Aktualizace hardwaru nepomohly, dva patche taky mám... a jestli mi nepujde i předobědnaná hra tak se asi poseru