Search found 2 matches
- Sat Jul 30, 2011 5:03 pm
- Forum: Obecně
- Topic: Heroes VI Beta diskuze
- Replies: 14
- Views: 11888
Re: Heroes VI Beta diskuze
tak vyřešeno movie loga sem smazal a jde to.
- Sat Jul 30, 2011 4:16 pm
- Forum: Obecně
- Topic: Heroes VI Beta diskuze
- Replies: 14
- Views: 11888
Re: Heroes VI Beta diskuze
Pomoc pomoc pomoc Ahoj mám velký problém, beta po spuštění spadne. Spustim hru, ukáže se černá obrazovka s kurzorem následovně se přehraje první logo a spadne to. Aktualizace hardwaru nepomohly, dva patche taky mám... a jestli mi nepujde i předobědnaná hra tak se asi poseru