Search found 3 matches
- Fri Oct 14, 2011 4:21 pm
- Forum: Obecně
- Topic: Heroes VI a jeho tvorba
- Replies: 1786
- Views: 568257
Re: Heroes VI a jeho tvorba
hlavně se bojím těch neplatných CD key pro přístup do Confluxu, protože hlavně pro tuhle novou věc mě tenhle díl zajímá.
- Fri Oct 14, 2011 4:02 pm
- Forum: Obecně
- Topic: Heroes VI a jeho tvorba
- Replies: 1786
- Views: 568257
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Steamova verze ceece asi nema, vcera jsem to stahnul a jen z rychliku skouknul a nevsiml jsem si, ze by tam byla nabidka. Nicmene digitalni verze od Playmana je mit nejspis bude
Ona existuje digitální verze od Playmana? edit: tak vidím že to jde.
Teď je otázka co je lepší pro MP hry a následné ...
Ona existuje digitální verze od Playmana? edit: tak vidím že to jde.
Teď je otázka co je lepší pro MP hry a následné ...
- Fri Oct 14, 2011 3:37 pm
- Forum: Obecně
- Topic: Heroes VI a jeho tvorba
- Replies: 1786
- Views: 568257
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Zdar, potřeboval bych jednu radu od toho kdo kupoval digitální verzi. Buď Steam nebo třeba na direct2drive.
Mají tyhle verze češtinu?? vyloženě jí nepotřebuju ale pokud jí mají tak mě to potěší.
Mají tyhle verze češtinu?? vyloženě jí nepotřebuju ale pokud jí mají tak mě to potěší.