Search found 3 matches

by Griffin
Fri Oct 14, 2011 4:21 pm
Forum: Obecně
Topic: Heroes VI a jeho tvorba
Replies: 1786
Views: 568257

Re: Heroes VI a jeho tvorba

hlavně se bojím těch neplatných CD key pro přístup do Confluxu, protože hlavně pro tuhle novou věc mě tenhle díl zajímá.
by Griffin
Fri Oct 14, 2011 4:02 pm
Forum: Obecně
Topic: Heroes VI a jeho tvorba
Replies: 1786
Views: 568257

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Steamova verze ceece asi nema, vcera jsem to stahnul a jen z rychliku skouknul a nevsiml jsem si, ze by tam byla nabidka. Nicmene digitalni verze od Playmana je mit nejspis bude

Ona existuje digitální verze od Playmana? edit: tak vidím že to jde.

Teď je otázka co je lepší pro MP hry a následné ...
by Griffin
Fri Oct 14, 2011 3:37 pm
Forum: Obecně
Topic: Heroes VI a jeho tvorba
Replies: 1786
Views: 568257

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Zdar, potřeboval bych jednu radu od toho kdo kupoval digitální verzi. Buď Steam nebo třeba na direct2drive.
Mají tyhle verze češtinu?? vyloženě jí nepotřebuju ale pokud jí mají tak mě to potěší.