Pokud máte problém s černou obrazovkou po najetí hry, objevilo se zatím "neoficální řešení", i když je z rukou Black Hole (jinými slovy provizorní řešení než to celé opraví).
Problém by měl být v rozeznání grafických karet. Zkuste si z následujícího dokazu stáhnout .exe soubor a nahradit jím ten ...
Search found 2 matches
- Mon Oct 17, 2011 3:49 am
- Forum: Obecně
- Topic: H6 technická podpora
- Replies: 666
- Views: 347149
- Sun Oct 16, 2011 3:03 pm
- Forum: Obecně
- Topic: H6 technická podpora
- Replies: 666
- Views: 347149
Re: H6 technická podpora
Dobrý den, tato reakce je informačního rázu:
Pařím H6 (special ed. -Xzone) kdy jsem jeden z mnoha, kterému nepříjemně "bliká" kurzor. Dále jsem přišel na bug: uprgradovaný Griffin při speciální útoku nezpůsobuje žádné zranění nepřátelským jednotkám.
Pařím H6 (special ed. -Xzone) kdy jsem jeden z mnoha, kterému nepříjemně "bliká" kurzor. Dále jsem přišel na bug: uprgradovaný Griffin při speciální útoku nezpůsobuje žádné zranění nepřátelským jednotkám.