Search found 1 match

by bandired17
Sat Nov 12, 2011 10:32 pm
Forum: Obecně
Topic: H6 technická podpora
Replies: 666
Views: 346070

Re: H6 technická podpora

Mně to hází chybu APPCRASH tzn totálně nehratelné za to by mněli ti lumpove platit nám a ne my jim, když nejsou pomali za měsíc schopni to zpravit. Ubisoft fuj tak to zprznit :twisted: