Search found 1 match
- Sat Nov 12, 2011 10:32 pm
- Forum: Obecně
- Topic: H6 technická podpora
- Replies: 666
- Views: 346145
Re: H6 technická podpora
Mně to hází chybu APPCRASH tzn totálně nehratelné za to by mněli ti lumpove platit nám a ne my jim, když nejsou pomali za měsíc schopni to zpravit. Ubisoft fuj tak to zprznit 