Search found 4 matches
- Tue Aug 21, 2012 7:02 pm
- Forum: Obecně
- Topic: Uložené pozice
- Replies: 2
- Views: 3199
Re: Uložené pozice
Dobře zkusím to a uvidíme, já totiž nějak nevěděl, k čemu přesně ta synchronizace je, tudíž jsem to nechal raději běžet.
- Tue Aug 21, 2012 2:20 pm
- Forum: Obecně
- Topic: Uložené pozice
- Replies: 2
- Views: 3199
Uložené pozice
Zdrávím, potřeboval bych poradit, už je to dlouho co jsem hral Heroes, odehrál jsem pár misí a potom na to nebyl čas, teď jsem se k tomu zase vrátil a říkal jsem si, že si to zahraju celé a znovu, tak jsem smazal uložené pozice, a začal hrát znovu. A teď pokaždé když pustím hru zobrazí se mi tam ty ...
- Tue Oct 25, 2011 7:18 am
- Forum: Nekropole
- Topic: Necromancer (reputace, magie)
- Replies: 10
- Views: 12684
Re: Necromancer (reputace, magie)
Já jsem dal anastasii blesk a bez problémů jsem porážel nepřátele na smrtící. později jsem ji naučil i vyvolání elementála temnoty, což mi pomáhalo, když už byly počty vojáků tak vysoký, že blesk nestačil... není to ani o tom, že by sis vybral slzy nebo krev a určitá kouzla. Prostě si vybírej ...
- Sat Oct 22, 2011 5:50 pm
- Forum: Nekropole
- Topic: Necromancer (reputace, magie)
- Replies: 10
- Views: 12684
Necromancer (reputace, magie)
Zdravím,
chtěl bych si nechat poradit ohledně necromancerů, zda je výhodnější reputace "krev" či "slzy" a to samé s kouzly, jakou zvolit magii popřípadě, do čeho dávat body za levely, díky.
chtěl bych si nechat poradit ohledně necromancerů, zda je výhodnější reputace "krev" či "slzy" a to samé s kouzly, jakou zvolit magii popřípadě, do čeho dávat body za levely, díky.