Search found 4 matches

by Awae
Tue Aug 21, 2012 7:02 pm
Forum: Obecně
Topic: Uložené pozice
Replies: 2
Views: 3199

Re: Uložené pozice

Dobře zkusím to a uvidíme, já totiž nějak nevěděl, k čemu přesně ta synchronizace je, tudíž jsem to nechal raději běžet.
by Awae
Tue Aug 21, 2012 2:20 pm
Forum: Obecně
Topic: Uložené pozice
Replies: 2
Views: 3199

Uložené pozice

Zdrávím, potřeboval bych poradit, už je to dlouho co jsem hral Heroes, odehrál jsem pár misí a potom na to nebyl čas, teď jsem se k tomu zase vrátil a říkal jsem si, že si to zahraju celé a znovu, tak jsem smazal uložené pozice, a začal hrát znovu. A teď pokaždé když pustím hru zobrazí se mi tam ty ...
by Awae
Tue Oct 25, 2011 7:18 am
Forum: Nekropole
Topic: Necromancer (reputace, magie)
Replies: 10
Views: 12684

Re: Necromancer (reputace, magie)

Já jsem dal anastasii blesk a bez problémů jsem porážel nepřátele na smrtící. později jsem ji naučil i vyvolání elementála temnoty, což mi pomáhalo, když už byly počty vojáků tak vysoký, že blesk nestačil... není to ani o tom, že by sis vybral slzy nebo krev a určitá kouzla. Prostě si vybírej ...
by Awae
Sat Oct 22, 2011 5:50 pm
Forum: Nekropole
Topic: Necromancer (reputace, magie)
Replies: 10
Views: 12684

Necromancer (reputace, magie)

Zdravím,
chtěl bych si nechat poradit ohledně necromancerů, zda je výhodnější reputace "krev" či "slzy" a to samé s kouzly, jakou zvolit magii popřípadě, do čeho dávat body za levely, díky.