Search found 4 matches
- Tue Oct 25, 2011 5:18 pm
- Forum: Obecně
- Topic: H6 technická podpora
- Replies: 666
- Views: 346070
Re: H6 technická podpora
tak stáhnutou verzi mám stejnou jako kamoš a mu to nepadá tak tím to asi nebude, akorát jsem přeinstaloval wind 7 32bit stejně zese a pořád to dělá. nemůže to být třeba, že nemám 64 bit? a nebo myslíte že se to oplatí koupit, já bych to koupil, ale tu jistotu mít asi nebudu co?
- Tue Oct 25, 2011 4:50 pm
- Forum: Obecně
- Topic: H6 technická podpora
- Replies: 666
- Views: 346070
Re: H6 technická podpora
stáhnutou, od skidrowu.
- Tue Oct 25, 2011 4:14 pm
- Forum: Obecně
- Topic: H6 technická podpora
- Replies: 666
- Views: 346070
Re: H6 technická podpora
Zdravím, pročetl jsem skoro všechno, ale pořád nevím co stím.Jedná se o to, že když hraju kampan [jedno za jakou frakci] skoro každá druhá bitva mě hodí do windu a napíše Program přestal pracovat.Docela už mě to fakt sere protože to chci hrát, ale pořád to spouštěn znovu jak vůl je na zmagoření ...
- Sun Oct 23, 2011 7:43 pm
- Forum: Obecně
- Topic: Seznam BUGů a malé zamyšlení.
- Replies: 119
- Views: 72418
Re: Seznam BUGů a malé zamyšlení.
Zdravím, pročetl jsem skoro všechno, ale pořád nevím co stím.Jedná se o to, že když hraju kampan [jedno za jakou frakci] skoro každá druhá bitva mě hodí do windu a napíše Program přestal pracovat.Docela už mě to fakt sere protože to chci hrát, ale pořád to spouštěn znovu jak vůl je na zmagoření ...