Search found 4 matches

by Unbe
Tue Oct 25, 2011 5:18 pm
Forum: Obecně
Topic: H6 technická podpora
Replies: 666
Views: 346070

Re: H6 technická podpora

tak stáhnutou verzi mám stejnou jako kamoš a mu to nepadá tak tím to asi nebude, akorát jsem přeinstaloval wind 7 32bit stejně zese a pořád to dělá. nemůže to být třeba, že nemám 64 bit? a nebo myslíte že se to oplatí koupit, já bych to koupil, ale tu jistotu mít asi nebudu co?
by Unbe
Tue Oct 25, 2011 4:50 pm
Forum: Obecně
Topic: H6 technická podpora
Replies: 666
Views: 346070

Re: H6 technická podpora

stáhnutou, od skidrowu.
by Unbe
Tue Oct 25, 2011 4:14 pm
Forum: Obecně
Topic: H6 technická podpora
Replies: 666
Views: 346070

Re: H6 technická podpora

Zdravím, pročetl jsem skoro všechno, ale pořád nevím co stím.Jedná se o to, že když hraju kampan [jedno za jakou frakci] skoro každá druhá bitva mě hodí do windu a napíše Program přestal pracovat.Docela už mě to fakt sere protože to chci hrát, ale pořád to spouštěn znovu jak vůl je na zmagoření ...
by Unbe
Sun Oct 23, 2011 7:43 pm
Forum: Obecně
Topic: Seznam BUGů a malé zamyšlení.
Replies: 119
Views: 72418

Re: Seznam BUGů a malé zamyšlení.

Zdravím, pročetl jsem skoro všechno, ale pořád nevím co stím.Jedná se o to, že když hraju kampan [jedno za jakou frakci] skoro každá druhá bitva mě hodí do windu a napíše Program přestal pracovat.Docela už mě to fakt sere protože to chci hrát, ale pořád to spouštěn znovu jak vůl je na zmagoření ...