Search found 11 matches

by Korbal
Tue Nov 08, 2011 8:34 am
Forum: Obecně
Topic: H6 technická podpora
Replies: 666
Views: 346070

Re: H6 technická podpora

Stahni si patch asi mas iba puvodni hru a ta byla zabugovana jak svin :) Staci ked pustis zlozku game.exe a ono samo stahne potrebne aktualizace.
by Korbal
Sun Nov 06, 2011 3:26 pm
Forum: Obecně
Topic: Novy patch
Replies: 44
Views: 25054

Re: Novy patch

Tak dufam ze to bude coskoro :) A jo pivo nebo slivovicu :D
by Korbal
Sun Nov 06, 2011 2:46 pm
Forum: Obecně
Topic: Novy patch
Replies: 44
Views: 25054

Novy patch

Zdravim. Nevi nekdo ci uzneni uz nekde na oficialnem foru napsane kedy bude novy patch? Heroes VI ho potrebuje jak vino :) Dik
by Korbal
Sat Nov 05, 2011 12:48 pm
Forum: Tvrz
Topic: Kampan
Replies: 25
Views: 29772

Re: Kampan

Zdravim. Sem v 2. misi a delam ten ukol kterym jasne specatis cestu krve nebo slz. Najradci by sem oslobodil otroku ale chcu zostat u draci krve a tak mam dilemu byt tyran a krev nebo osloboditel a slzy? Ty bonuse slz su nic moc
by Korbal
Sat Nov 05, 2011 7:55 am
Forum: Obecně
Topic: Dynasticke bonuse
Replies: 15
Views: 12907

Dynasticke bonuse

Zdravim chcel by sem sa optat kedy se odemkne moznost mat vic bonusu ktere si urcuju na zacatku hry? Zatat mozu iba 1 bonus a mam tam 4 otazniky. Kedy sa otazniky zrusa? Dik za odpoved
by Korbal
Tue Nov 01, 2011 7:39 pm
Forum: Obecně
Topic: Ohniva boure
Replies: 2
Views: 1860

Re: Ohniva boure

Aha uz to vidim dik sem si ani nevsimel
by Korbal
Tue Nov 01, 2011 7:20 pm
Forum: Obecně
Topic: Ohniva boure
Replies: 2
Views: 1860

Ohniva boure

Zdravim. Hraju 3 misi za nekro a zistil sem ze muj hrdina sam na zacatku boje pri dobivani hradu hodi kuzlo ohniva boure ktera zasahne nahodne cast hradeb a poskodi ich. Ale nezistil sem co mi dava tu schopnost. Mam sice vylepseny katapult ale nevim ci tam nekde je takato moznost. Dik za odpoved
by Korbal
Sat Oct 29, 2011 7:52 am
Forum: Obecně
Topic: Zbrane dynastie
Replies: 1
Views: 1933

Zbrane dynastie

Zdravim. Prosim vas jak zistim co je to za schopnost u zbrane dynastie? Priklad mam lvl 2 gryfi mec a dava mi gryfi srdce ale nevim co to je. Dakujem za odpoved
by Korbal
Sat Oct 29, 2011 6:35 am
Forum: Obecně
Topic: Nechápem
Replies: 11
Views: 6291

Re: Nechápem

lol tak to si nooob

ty si riadny debil a decko, fakt je že ta hra je zle nadizajnovaná. Druhýkrát som odbočil iným smerom a oslobodil nejaké jednotky, kt. sa ku mne pridali a mal som celkom silnú armádu. Takže ked zle odbočím som v prdeli? To je dosť problém lebo mapa je nelineárna. To je chyba ...
by Korbal
Fri Oct 28, 2011 5:13 pm
Forum: Obecně
Topic: Rozmistneni armady pred bitvu
Replies: 2
Views: 2173

Re: Rozmistneni armady pred bitvu

Sakra myslel sem si to ale dufal sem ze to tak neni. Dik
by Korbal
Fri Oct 28, 2011 5:06 pm
Forum: Obecně
Topic: Rozmistneni armady pred bitvu
Replies: 2
Views: 2173

Rozmistneni armady pred bitvu

Zdravim. Mam otazku jak urcim ktera jednotka bude kde umistnena na zacatku bitvy? Myslim bez talentu Taktika. V trojke to urcovalo rozmistneni v hrdinovy. Tu sem nato este nedosel. Dakujem za odpovede