Search found 11 matches
- Tue Nov 08, 2011 8:34 am
- Forum: Obecně
- Topic: H6 technická podpora
- Replies: 666
- Views: 346070
Re: H6 technická podpora
Stahni si patch asi mas iba puvodni hru a ta byla zabugovana jak svin
Staci ked pustis zlozku game.exe a ono samo stahne potrebne aktualizace.
- Sun Nov 06, 2011 3:26 pm
- Forum: Obecně
- Topic: Novy patch
- Replies: 44
- Views: 25054
Re: Novy patch
Tak dufam ze to bude coskoro
A jo pivo nebo slivovicu 
- Sun Nov 06, 2011 2:46 pm
- Forum: Obecně
- Topic: Novy patch
- Replies: 44
- Views: 25054
Novy patch
Zdravim. Nevi nekdo ci uzneni uz nekde na oficialnem foru napsane kedy bude novy patch? Heroes VI ho potrebuje jak vino
Dik
Re: Kampan
Zdravim. Sem v 2. misi a delam ten ukol kterym jasne specatis cestu krve nebo slz. Najradci by sem oslobodil otroku ale chcu zostat u draci krve a tak mam dilemu byt tyran a krev nebo osloboditel a slzy? Ty bonuse slz su nic moc
- Sat Nov 05, 2011 7:55 am
- Forum: Obecně
- Topic: Dynasticke bonuse
- Replies: 15
- Views: 12907
Dynasticke bonuse
Zdravim chcel by sem sa optat kedy se odemkne moznost mat vic bonusu ktere si urcuju na zacatku hry? Zatat mozu iba 1 bonus a mam tam 4 otazniky. Kedy sa otazniky zrusa? Dik za odpoved
- Tue Nov 01, 2011 7:39 pm
- Forum: Obecně
- Topic: Ohniva boure
- Replies: 2
- Views: 1860
Re: Ohniva boure
Aha uz to vidim dik sem si ani nevsimel
- Tue Nov 01, 2011 7:20 pm
- Forum: Obecně
- Topic: Ohniva boure
- Replies: 2
- Views: 1860
Ohniva boure
Zdravim. Hraju 3 misi za nekro a zistil sem ze muj hrdina sam na zacatku boje pri dobivani hradu hodi kuzlo ohniva boure ktera zasahne nahodne cast hradeb a poskodi ich. Ale nezistil sem co mi dava tu schopnost. Mam sice vylepseny katapult ale nevim ci tam nekde je takato moznost. Dik za odpoved
- Sat Oct 29, 2011 7:52 am
- Forum: Obecně
- Topic: Zbrane dynastie
- Replies: 1
- Views: 1933
Zbrane dynastie
Zdravim. Prosim vas jak zistim co je to za schopnost u zbrane dynastie? Priklad mam lvl 2 gryfi mec a dava mi gryfi srdce ale nevim co to je. Dakujem za odpoved
Re: Nechápem
lol tak to si nooob
ty si riadny debil a decko, fakt je že ta hra je zle nadizajnovaná. Druhýkrát som odbočil iným smerom a oslobodil nejaké jednotky, kt. sa ku mne pridali a mal som celkom silnú armádu. Takže ked zle odbočím som v prdeli? To je dosť problém lebo mapa je nelineárna. To je chyba ...
ty si riadny debil a decko, fakt je že ta hra je zle nadizajnovaná. Druhýkrát som odbočil iným smerom a oslobodil nejaké jednotky, kt. sa ku mne pridali a mal som celkom silnú armádu. Takže ked zle odbočím som v prdeli? To je dosť problém lebo mapa je nelineárna. To je chyba ...
- Fri Oct 28, 2011 5:13 pm
- Forum: Obecně
- Topic: Rozmistneni armady pred bitvu
- Replies: 2
- Views: 2173
Re: Rozmistneni armady pred bitvu
Sakra myslel sem si to ale dufal sem ze to tak neni. Dik
- Fri Oct 28, 2011 5:06 pm
- Forum: Obecně
- Topic: Rozmistneni armady pred bitvu
- Replies: 2
- Views: 2173
Rozmistneni armady pred bitvu
Zdravim. Mam otazku jak urcim ktera jednotka bude kde umistnena na zacatku bitvy? Myslim bez talentu Taktika. V trojke to urcovalo rozmistneni v hrdinovy. Tu sem nato este nedosel. Dakujem za odpovede