Search found 2 matches
- Wed Oct 26, 2011 6:11 pm
- Forum: Nekropole
- Topic: kampan za mrtvoly
- Replies: 57
- Views: 55105
Re: kampan za mrtvoly
JO díky, tak jsem tu misi a tudíž tu misi celou udělal, no ale přiznávám dalo to zabrat ten blbej portal, ale jinak Mise za nekrouše byla superr, Anastassie je superr, hlavně kouzlo Kletba podsvětí 
- Tue Oct 25, 2011 6:35 pm
- Forum: Nekropole
- Topic: kampan za mrtvoly
- Replies: 57
- Views: 55105
Re: kampan za mrtvoly
Čaues já mám taky problém, jesli se to někomu oběvilo, jsem ve 4. kampaŇi za Nekrouše, všechny jsem porazil ty hrady Chaosu, a už se mě otevřel ten prostřední portal do říše duchů, jenže mě tam nejde vlézt. Nevíte co stím?? někdo Help?? Prosímm 