Search found 2 matches

by Pajos3
Sun Oct 30, 2011 10:26 am
Forum: Nekropole
Topic: kampan za mrtvoly
Replies: 57
Views: 55035

Re: kampan za mrtvoly

Ahoj sorry že zas otravuju ale v druhé kampani mám všechno projité, ale když jdu zpět k Jorgenovi a dám pokračovat tak se nic neděje :(
by Pajos3
Wed Oct 26, 2011 8:09 pm
Forum: Nekropole
Topic: kampan za mrtvoly
Replies: 57
Views: 55035

kampan za mrtvoly

Ahoj mám problém v první mapě. Mám projitých všech pět hrobů, ale píše mito že jen 4 a znovu tam jit nejde :(