Search found 2 matches
- Sun Oct 30, 2011 10:26 am
- Forum: Nekropole
- Topic: kampan za mrtvoly
- Replies: 57
- Views: 55035
Re: kampan za mrtvoly
Ahoj sorry že zas otravuju ale v druhé kampani mám všechno projité, ale když jdu zpět k Jorgenovi a dám pokračovat tak se nic neděje 
- Wed Oct 26, 2011 8:09 pm
- Forum: Nekropole
- Topic: kampan za mrtvoly
- Replies: 57
- Views: 55035
kampan za mrtvoly
Ahoj mám problém v první mapě. Mám projitých všech pět hrobů, ale píše mito že jen 4 a znovu tam jit nejde 