Search found 2 matches

by Viking
Thu Oct 27, 2011 5:55 pm
Forum: Obecně
Topic: H6 technická podpora
Replies: 666
Views: 346098

Re: H6 technická podpora

A nebude to spíš tím, že máš málo virtuální paměti (stránkovací soubor)? Mrkni do nastavení systému a když tak nastav ručně víc (tj. nenech to na nastavení systému, třeba 4 GB).
Virtuální paměť jsem nastavil na 4 Gb a nic. Dokonce jsem to zkusil s novou grafikou a celé mi to bliká jako blázen ...
by Viking
Thu Oct 27, 2011 1:24 pm
Forum: Obecně
Topic: H6 technická podpora
Replies: 666
Views: 346098

Hláška: Nedostatek videopaměti

Zdárek, mám problém při hraní H6. Hru normálně spustím, ale při hraní se sekne a napíše mi to hlášku: "Nedostatek videopaměti". Už jsem si kvůli tomu koupil i novou grafiku Radeon HD 6670 1Gb, dále mám 4 Gb Ramku, core 2 duo E6700. Splňuji tedy minimální požadavky. Nevíte někdo, co s tím? Díky