Zdravím,
nemohl jsem se dočkat dneška až si zajdu dneska do krámu koupit Heroes 6. Moje nadšení však skončilo po nainstalování. Nainstaluju vše, stáhnu vše, zaregistruju se, ťuknu hrát a pak černá tma. Mám to nainstalované na notebooku (starý asi měsíc) s grafickou kartou geforce GT540M, procesor ...
Search found 1 match
- Sat Oct 29, 2011 12:54 pm
- Forum: Obecně
- Topic: H6 technická podpora
- Replies: 666
- Views: 346043