Search found 2 matches

by keliass
Sat Oct 29, 2011 9:20 pm
Forum: Nekropole
Topic: kampan za mrtvoly
Replies: 57
Views: 55035

Re: kampan za mrtvoly

jak splníš nějaký úkol otevřou se ti dvě brány, vydáš se tou napravo(pokud si to dobře pamatuji), projdeš kolem hradu azylu, a za ním by měl být ten vchod do podzemí, když vlezeš do podzemí, dáš se rovně, zase potom vylezeš a směřuješ doprava, a tam bys měl narazit na ten hrad co je v zadání.
by keliass
Sat Oct 29, 2011 3:12 pm
Forum: Nekropole
Topic: kampan za mrtvoly
Replies: 57
Views: 55035

Re: kampan za mrtvoly

prosím o pomoc, začal jsem dneska hrát za nekromanty a sekl jsem se se hned u první mise mám obsadit CASTELROSE ale bohužel nemůžu už skoro hodku příjít na to jak se k němu dostat. Poradíte prosím někdo .

Děkuji
Musíš projít podzemím, a ten hrad najdeš spíše nahoře.

Mám dotaz, musel jsem ...