Search found 2 matches
- Sat Oct 29, 2011 9:20 pm
- Forum: Nekropole
- Topic: kampan za mrtvoly
- Replies: 57
- Views: 55035
Re: kampan za mrtvoly
jak splníš nějaký úkol otevřou se ti dvě brány, vydáš se tou napravo(pokud si to dobře pamatuji), projdeš kolem hradu azylu, a za ním by měl být ten vchod do podzemí, když vlezeš do podzemí, dáš se rovně, zase potom vylezeš a směřuješ doprava, a tam bys měl narazit na ten hrad co je v zadání.
- Sat Oct 29, 2011 3:12 pm
- Forum: Nekropole
- Topic: kampan za mrtvoly
- Replies: 57
- Views: 55035
Re: kampan za mrtvoly
prosím o pomoc, začal jsem dneska hrát za nekromanty a sekl jsem se se hned u první mise mám obsadit CASTELROSE ale bohužel nemůžu už skoro hodku příjít na to jak se k němu dostat. Poradíte prosím někdo .
Děkuji
Musíš projít podzemím, a ten hrad najdeš spíše nahoře.
Mám dotaz, musel jsem ...
Děkuji
Musíš projít podzemím, a ten hrad najdeš spíše nahoře.
Mám dotaz, musel jsem ...