Dobré... Už jsem to dohrál bez ní. A musím říct že mi fénixové pomohli vyhrát dost soubojů bezztrát, oni toho s tou svoji duchovní podobou dost vydrží - stačí je postavit ke střelcům. Je vubec ještě nějaký způsob jak vyvolat fénixe, bez toho disku?
taky bych chtěl vědět jsetli se dá fenix ...
Search found 2 matches
- Fri Dec 09, 2011 8:22 pm
- Forum: Obecně
- Topic: Měsíční disk - Shantiri - Ashina slza
- Replies: 4
- Views: 6753
- Sun Oct 30, 2011 2:34 pm
- Forum: Nekropole
- Topic: Units: Vampire / Vampire lord
- Replies: 43
- Views: 40449
Re: Units: Vampire / Vampire lord
podle mě nejsou upíři nejsilnější ale když jich máš hodně tak jsou docela silný a hlavně mají výhodné schopnosti teleportace proto asi urazí tak malou vzdálenost a pár procent co spůsobí škody jim přidá životy.
PS: musíš to s nima umět.
PS: musíš to s nima umět.