Search found 2 matches

by Shaernel
Mon Oct 31, 2011 8:22 am
Forum: Obecně
Topic: H6 technická podpora
Replies: 666
Views: 345846

Re: H6 technická podpora

Dave_Jame wrote:Blba otázka, Jaké máš připojení na net, zda náhodou nemáš moc pomalý.


Připojeni mam 8mb přes ADSL od O2. Ještě sem zapoměl zminit, že demo sem hral bez naprostych problemu,tam se to neodpojovalo ani nepadalo :)
by Shaernel
Sun Oct 30, 2011 8:44 pm
Forum: Obecně
Topic: H6 technická podpora
Replies: 666
Views: 345846

Re: H6 technická podpora

Zdravim všechny, mam instalovanou original verzi H6 a bohužel nejde mi hrat Mam notebook Asus G73J procesor I7-7200 a 6GB RAM, grafika Ati mobility radeon HD 5870 s 1GB RAM. Nároky na hraní bych tedy měl splňovat Před instalaci patche 1.1.1 mi to šlo do černe obrazovky. Po instalaci se ukaže menu a ...