Dave_Jame wrote:Blba otázka, Jaké máš připojení na net, zda náhodou nemáš moc pomalý.
Připojeni mam 8mb přes ADSL od O2. Ještě sem zapoměl zminit, že demo sem hral bez naprostych problemu,tam se to neodpojovalo ani nepadalo
Dave_Jame wrote:Blba otázka, Jaké máš připojení na net, zda náhodou nemáš moc pomalý.