@sultankr Pokud hru spouštíš pře GU.exe tak se ti patche stáhnou automaticky a 1,1,1 je samozřejmě i pro českou verzi.
Co se týče hry dvou hráčů na jednom PC. z jedné hry, nejde založit dva samostatné účty, protože potřebujete dva herní klíče. Ale hrát spolu horké křeslo samozřejmě můžete, to jde ...
Search found 2 matches
- Tue Nov 01, 2011 10:07 pm
- Forum: Obecně
- Topic: H6 technická podpora
- Replies: 666
- Views: 345926
- Sun Oct 30, 2011 10:54 pm
- Forum: Obecně
- Topic: H6 technická podpora
- Replies: 666
- Views: 345926
Re: H6 technická podpora
Ahoj... mam dotaz, vlastne dva, jak je to s hanim vice hracu na jednom PC? Mam zakoupene origo, pritelkyne by rada hrala na mem PC tez, muze si nejak zalozit svuj ucet a jet online kampan atd. pripadne hotseat spolu s dynastii oba dva? Nemusim prece porizovat druhou hru ne?.))
A dalsi dotaz, patch ...
A dalsi dotaz, patch ...