Search found 4 matches

by kyau
Tue Nov 01, 2011 9:28 pm
Forum: Nekropole
Topic: kampan za mrtvoly
Replies: 57
Views: 55035

Re: kampan za mrtvoly

jeeej jasne diky moc :)) skusim to:))
by kyau
Tue Nov 01, 2011 6:03 am
Forum: Nekropole
Topic: kampan za mrtvoly
Replies: 57
Views: 55035

Re: kampan za mrtvoly

tj ale v 5tke to bolo tak ze jeho armada sa strasne zvacsovala aj ked nemala z coho proste bola naskriptovana tak ci to neni aj tuna :))
by kyau
Mon Oct 31, 2011 7:30 pm
Forum: Nekropole
Topic: kampan za mrtvoly
Replies: 57
Views: 55035

Re: kampan za mrtvoly

hmmm no to ano a nie jeto ako v 5tke ze jeho armada sa stale zvacsuje? lebo akoze ja mam sice pocty okolo 300 400 ale ked mi tie jeho pavucie zeny daju jednu ranu do ghoolov kt mam 400 a on mi ubere 200 na jednu ranu tak to je gg a zbytocne vobec hrat... takze sa teda nezvacsuje armada priamoumerne ...
by kyau
Mon Oct 31, 2011 5:39 pm
Forum: Nekropole
Topic: kampan za mrtvoly
Replies: 57
Views: 55035

Re: kampan za mrtvoly

cawte mam tu trosku vazny problem:DD hrajem v missi - neviem cislo ale je to na ostrovoch a mam zachranit nejaku zensku od mirandy? no a uz som aj barbarov zlikvidoval aj demonov dole a po cely hru po mne siel hrdina so skoro ziadnou armadou pridem konecne do posledneho hradu a tam na mna caka super ...