Search found 4 matches
- Tue Nov 01, 2011 9:28 pm
- Forum: Nekropole
- Topic: kampan za mrtvoly
- Replies: 57
- Views: 55035
Re: kampan za mrtvoly
jeeej jasne diky moc
) skusim to:))
- Tue Nov 01, 2011 6:03 am
- Forum: Nekropole
- Topic: kampan za mrtvoly
- Replies: 57
- Views: 55035
Re: kampan za mrtvoly
tj ale v 5tke to bolo tak ze jeho armada sa strasne zvacsovala aj ked nemala z coho proste bola naskriptovana tak ci to neni aj tuna
)
- Mon Oct 31, 2011 7:30 pm
- Forum: Nekropole
- Topic: kampan za mrtvoly
- Replies: 57
- Views: 55035
Re: kampan za mrtvoly
hmmm no to ano a nie jeto ako v 5tke ze jeho armada sa stale zvacsuje? lebo akoze ja mam sice pocty okolo 300 400 ale ked mi tie jeho pavucie zeny daju jednu ranu do ghoolov kt mam 400 a on mi ubere 200 na jednu ranu tak to je gg a zbytocne vobec hrat... takze sa teda nezvacsuje armada priamoumerne ...
- Mon Oct 31, 2011 5:39 pm
- Forum: Nekropole
- Topic: kampan za mrtvoly
- Replies: 57
- Views: 55035
Re: kampan za mrtvoly
cawte mam tu trosku vazny problem:DD hrajem v missi - neviem cislo ale je to na ostrovoch a mam zachranit nejaku zensku od mirandy? no a uz som aj barbarov zlikvidoval aj demonov dole a po cely hru po mne siel hrdina so skoro ziadnou armadou pridem konecne do posledneho hradu a tam na mna caka super ...