Search found 1 match

by Sip
Tue Nov 01, 2011 5:38 pm
Forum: Obecně
Topic: H6 technická podpora
Replies: 666
Views: 345898

Re: H6 technická podpora

Zdravím,
zajímalo by mě, jestli někomu hra funguje, když má zapojeno více monitorů. Mně se H6 při zapojení více aktivních monitorů nespustí, prostě při spouštění vyhodí "program přestal pracovat" a zkolabuje. Rád při takovýchto oddechovkách, jako jsou Heroesy, si na druhém monitoru např. pouštím ...