Zdravím,
zajímalo by mě, jestli někomu hra funguje, když má zapojeno více monitorů. Mně se H6 při zapojení více aktivních monitorů nespustí, prostě při spouštění vyhodí "program přestal pracovat" a zkolabuje. Rád při takovýchto oddechovkách, jako jsou Heroesy, si na druhém monitoru např. pouštím ...
Search found 1 match
- Tue Nov 01, 2011 5:38 pm
- Forum: Obecně
- Topic: H6 technická podpora
- Replies: 666
- Views: 345898