Mám takový problém. Koupil jsem hru i s nějakými bonusy (taková ta střední verze - ne obyč a ne sběratelská). Při instalaci jsem omylem zadal klíč k otevření bonusů, místo toho základního ke hře (nenapdlo mě, že je to na manuálu jako stírací los a napsal jsem tam to z přiloženého letáku).
Hra mi ...
Search found 1 match
- Sat Nov 05, 2011 6:50 pm
- Forum: Obecně
- Topic: H6 technická podpora
- Replies: 666
- Views: 345784