Search found 2 matches

by Morrigan
Fri Aug 10, 2012 6:45 pm
Forum: Nekropole
Topic: kampan za mrtvoly
Replies: 57
Views: 55091

Re: kampan za mrtvoly

Díky za radu :) snad se konečně pohnu z místa
by Morrigan
Fri Aug 10, 2012 10:24 am
Forum: Nekropole
Topic: kampan za mrtvoly
Replies: 57
Views: 55091

kampan za mrtvoly - 4.mise

Ahoj, nemáte prosím někdo nějaký tip na to, jak obsadit hrady chaosu? já jakmile jeden obsadím, tak mi ho hned jedou dobýt zpátky a já se tak nemůžu z toho hradu hnout. :?