Search found 2 matches
- Fri Aug 10, 2012 6:45 pm
- Forum: Nekropole
- Topic: kampan za mrtvoly
- Replies: 57
- Views: 55070
Re: kampan za mrtvoly
Díky za radu
snad se konečně pohnu z místa
- Fri Aug 10, 2012 10:24 am
- Forum: Nekropole
- Topic: kampan za mrtvoly
- Replies: 57
- Views: 55070
kampan za mrtvoly - 4.mise
Ahoj, nemáte prosím někdo nějaký tip na to, jak obsadit hrady chaosu? já jakmile jeden obsadím, tak mi ho hned jedou dobýt zpátky a já se tak nemůžu z toho hradu hnout. 