Mám spíše poznatek, než problém se hrou.
Neustále mě to odpojuje ze hry a často mě hra ani nejde spustit kvůli údajné nedostupnosti serveru.
Na ADSL a jiným slušným připojení to chodí bezvadně, ale lokální děsnej Náchod-NET (i když je to rádoby 4Mbit) je pro hraní nepoužitelnej
Kámoš má mobilní ...
Search found 2 matches
- Wed Nov 09, 2011 8:44 pm
- Forum: Obecně
- Topic: H6 technická podpora
- Replies: 666
- Views: 346070
- Wed Nov 09, 2011 7:03 pm
- Forum: Obecně
- Topic: Účet vs. Product Key
- Replies: 2
- Views: 2414
Účet vs. Product Key
Mám originálku. Regnul jsem účet pro manželku, ale chci si zahrát taky (ne pod jejím účtem, ale pod svým). Můžu zadat stejný KEY jako má ona nebo platí, že zakoupení jedné originálky = 1 účet a hraní jedné osoby? Pokud už se to zde řešilo, pak se omlouvám za nepozornost... 