Mam problem, dohral som kampan za vsetky rasy a ked kliknem na poslednu (epilog) po kliknuti na vyber hrdinu mi hra spadne a vyhodi na plochu. Ma niekto podobny problem, resp. riesenie? Dakujem.
Inak hra je neskutocne zabugovana, od zamrzania, cez vypadky spojenia, problemy so synchronizaciou ...
Search found 1 match
- Sun Nov 13, 2011 3:34 pm
- Forum: Obecně
- Topic: H6 technická podpora
- Replies: 666
- Views: 346070