Search found 1 match
- Sun Nov 27, 2011 10:26 pm
- Forum: Nekropole
- Topic: kampan za mrtvoly
- Replies: 57
- Views: 54979
Re: kampan za mrtvoly
Lidi hraju 2.misi za nekro a nemuzu tu najit treti oltar abych dostal tri pavoucky. prvni byl na samostatnym ostrove a druhy je jak se ten ostrov deli na dve pulky tak tam vlevo...vite nekdo kde je ten treti? diky za help uz to tu hledam asi dve hodiny a proste to nevidim