Search found 2 matches

by tomas29
Wed Dec 14, 2011 10:19 pm
Forum: Obecně
Topic: Novy patch
Replies: 44
Views: 25182

Re: Epilog

Děkuji za radu, měl jsem takový pocit, že to tak je, ale vzhledem k častým bugům v této hře jsem si nebyl jist. Tak holt rozjedu novou kampaň a budu "zlej".
by tomas29
Wed Dec 14, 2011 9:53 pm
Forum: Obecně
Topic: Novy patch
Replies: 44
Views: 25182

Epilog

Mám problém s epilogem. Dohrál jsem první misi epilogu, ale na druhou mě to nechce pustit. Patch 1.1.1. mám a hrál jsem všechny hrdiny za slzy. Nevíte někodo, kde je problém? Děkuji za pomoc.