Search found 2 matches
- Wed Dec 14, 2011 10:19 pm
- Forum: Obecně
- Topic: Novy patch
- Replies: 44
- Views: 25182
Re: Epilog
Děkuji za radu, měl jsem takový pocit, že to tak je, ale vzhledem k častým bugům v této hře jsem si nebyl jist. Tak holt rozjedu novou kampaň a budu "zlej".
- Wed Dec 14, 2011 9:53 pm
- Forum: Obecně
- Topic: Novy patch
- Replies: 44
- Views: 25182
Epilog
Mám problém s epilogem. Dohrál jsem první misi epilogu, ale na druhou mě to nechce pustit. Patch 1.1.1. mám a hrál jsem všechny hrdiny za slzy. Nevíte někodo, kde je problém? Děkuji za pomoc.