zdravím,
vposlední misi za nekro nevím co udělat s tím složeným diskem. Získal jsem vše a ve statusu v úkolu bylo dojít s diskem k ASHiině slze, ale fakt nevím co s tím. Ve měst nic nepostavím a fakt nevím, co s tím mám dělat.
Search found 1 match
- Mon Jan 09, 2012 8:53 am
- Forum: Nekropole
- Topic: kampan za mrtvoly
- Replies: 57
- Views: 55094