Search found 1 match

by Rancar
Mon Jan 09, 2012 6:14 pm
Forum: Obecně
Topic: Bláznivá grafika
Replies: 16
Views: 16514

Re: Bláznivá grafika

Čau, hru mám nainstalovanou na OS MS Vista 64-bit a dělá mi to něco podobného. Čas od času, někdy to je každých 10 minut, někdy ani jednou za pár hodin, když vstoupím do města, rozhatí se mi grafika hry a vypadá to podobně, jako u tebou uploadnutých screenů. Já to řeším tak, že prostě v nastavení ...