Neměl jsem právě odemčenou tu bránu.
Musel jsem odkliknout hrdinovy reputaci....
V pohodě
Díky za snahu
Search found 2 matches
- Fri Feb 03, 2012 11:04 am
- Forum: Peklo
- Topic: Konečná fáze druhé mise
- Replies: 2
- Views: 6803
- Thu Feb 02, 2012 8:37 pm
- Forum: Peklo
- Topic: Konečná fáze druhé mise
- Replies: 2
- Views: 6803
Konečná fáze druhé mise
Zdravím,
měli jste někdo problém s druhou misí ? Mapa je uprostřed rozdělana "jakoby jizva".
Mám obsazené všechny hrady, mám 4 kousky kamene,ale nedaří se mi najít vchod do podzemní části, která je pod posledním hradem.
Neznáte někdo řešení ?
Díky
Lukáš
měli jste někdo problém s druhou misí ? Mapa je uprostřed rozdělana "jakoby jizva".
Mám obsazené všechny hrady, mám 4 kousky kamene,ale nedaří se mi najít vchod do podzemní části, která je pod posledním hradem.
Neznáte někdo řešení ?
Díky
Lukáš