Search found 2 matches

by lukaslam
Fri Feb 03, 2012 11:04 am
Forum: Peklo
Topic: Konečná fáze druhé mise
Replies: 2
Views: 6803

Re: Konečná fáze druhé mise

Neměl jsem právě odemčenou tu bránu.
Musel jsem odkliknout hrdinovy reputaci....

V pohodě

Díky za snahu
by lukaslam
Thu Feb 02, 2012 8:37 pm
Forum: Peklo
Topic: Konečná fáze druhé mise
Replies: 2
Views: 6803

Konečná fáze druhé mise

Zdravím,
měli jste někdo problém s druhou misí ? Mapa je uprostřed rozdělana "jakoby jizva".
Mám obsazené všechny hrady, mám 4 kousky kamene,ale nedaří se mi najít vchod do podzemní části, která je pod posledním hradem.
Neznáte někdo řešení ?

Díky
Lukáš