Search found 1 match

by Tomko302
Sun Jul 29, 2012 9:13 pm
Forum: Obecně
Topic: ! ! ! Technicke problemy ! ! !
Replies: 178
Views: 171064

Re: MULTIPLAYER

ja nemuzu hrát s ostatnimi hráči prez Ubi.com protože me to z každy hry vyhodi s okynkem že "hostitel zrušil hru" ale ta hra j tam porad a ja vubec nevim co s tim .. !!!! PLS poradte mi ..


bud to bude firewallem nebo zkus založit ty a jestli se na tebe někdo připíchne
ahoj chcel by som vedet ...