Search found 1 match
- Tue Aug 21, 2012 4:39 pm
- Forum: Obecně
- Topic: Heroes VI a jeho tvorba
- Replies: 1786
- Views: 568107
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Čest vy borci,jestli už to sem někdo psal tak sorry,1000 příspěvků fakt číst nehodlam-takže,ta vaše"královna pavouků" a " medůza křížená s pavoukem" je ve skutečnosti Šampion(nejsilnější jednotka) Nekropole v HOMAM 6;Přadlena osudu(ve svojí silnější podobě.