Zdravím.
Přišel mi Dlc pack tak jsem si ho chtěl odemknout.Hra se mi aktulizovala na 1.8 a když jsem jí spustil tak a mně vybafl neotextůrovaný rytíř na úvodní obrazovce.Stejně tak nemám pozadí ve městě ,v inventáři za postavou a určitě by se toho našlo vícero ,kdybych to nevypnul.
Search found 1 match
- Wed Nov 07, 2012 9:20 pm
- Forum: Obecně
- Topic: H6 technická podpora
- Replies: 666
- Views: 347374