Dave_Jame wrote:Občas taky bývá problém že hra si nerozumí s aktuálními ovladači karty..
A z jaké doby bych měl zkusit starší ovladač? Možná blbá otázka, ale jsem laik...
Dave_Jame wrote:Občas taky bývá problém že hra si nerozumí s aktuálními ovladači karty..