Search found 4 matches

by Sally.Wasp
Sun Dec 09, 2012 8:30 pm
Forum: Obecně
Topic: H6 technická podpora
Replies: 666
Views: 347255

Re: H6 technická podpora

Dave_Jame wrote:Občas taky bývá problém že hra si nerozumí s aktuálními ovladači karty..


A z jaké doby bych měl zkusit starší ovladač? Možná blbá otázka, ale jsem laik...
by Sally.Wasp
Sun Dec 09, 2012 8:29 pm
Forum: Obecně
Topic: H6 technická podpora
Replies: 666
Views: 347255

Re: H6 technická podpora

Vyhrazená video paměť 512 MB DDR2
To by mělo být OK
A co volba "Spustit v bezpečném režimu" při spuštění z UPlay ?
Zkus laborovat s nastavením kvality efektů ve hře (ne jen rozlišení, ale také kvalita textur, shaderů, atd..., začni s "Celková kvality grafiky: Nízká ")

Efekty jsem snížil po ...
by Sally.Wasp
Sun Dec 09, 2012 7:13 pm
Forum: Obecně
Topic: H6 technická podpora
Replies: 666
Views: 347255

Re: H6 technická podpora

... nVidia Geforce 9500 GT...
Kolik paměti má ta karta paměti? Hra vyžaduje 512MB a 9500GT se dělali i s 256MB (zjistíš např. programem GPUz)

V ovládacím panelu nVidia je toto:
Celková grafická paměť 1279 MB
Vyhrazená video paměť 512 MB DDR2
Systémová video paměť 0 MB
Sdílená systémová paměť 767 ...
by Sally.Wasp
Sun Dec 09, 2012 12:51 pm
Forum: Obecně
Topic: H6 technická podpora
Replies: 666
Views: 347255

Re: H6 technická podpora

Zdravím,

diskuze je tu už nějakou chvíli mrtvá, všichni už hru několikrát vesele otočili a já myslel, že včera vyskočím z kůže, tak snad mi někdo z vás někdo poradí:-) Koupil jsem si originiál H6, ale hra nejde hrát, neustále zamrzá, ať při nahrávání soubojů (jen kurzor a hudba, jinak černá ...