Search found 1 match
- Wed Jan 23, 2013 6:27 am
- Forum: Nekropole
- Topic: Zvláštnosť
- Replies: 4
- Views: 7457
Re: Zvláštnosť
Ahoj mam problem s druhym datadiskem. U hrdinu mi nejde zapnout prehled mnozstvi many(M) jako v zakladni hre a ve druhem datadisku. Nezobrazuje mi ani obtiznost u nepratel, mam tam stare nazvy poctu jednotek(mistu skupinky tam je tlupa) a ikdyz nemam suroviny tak mi porad ukazuje ze mohu stavet ...