Search found 5 matches
- Tue May 21, 2013 8:21 pm
- Forum: Obecně
- Topic: H6 technická podpora
- Replies: 666
- Views: 347255
Re: H6 technická podpora
Už mi to funguje.
Děkuju za rady.
- Tue May 21, 2013 7:40 pm
- Forum: Obecně
- Topic: H6 technická podpora
- Replies: 666
- Views: 347255
Re: H6 technická podpora
Hehe, tak to jsem nevěděla. Nějakou hrdinkou jsem koupila za body dynastie, ale nejsem si jistá, jestli je to ono.
- Tue May 21, 2013 6:07 pm
- Forum: Obecně
- Topic: H6 technická podpora
- Replies: 666
- Views: 347255
Re: H6 technická podpora
Ano, odemčeno to mám, i mi to tam píše, kód mám jenom na kompletní edici, není to tam rozděleno. V kampani mi fungují.
- Tue May 21, 2013 4:42 pm
- Forum: Obecně
- Topic: H6 technická podpora
- Replies: 666
- Views: 347255
Re: H6 technická podpora
Nainstalováno, nemám je tam. Ani Heaven, místo toho je tam 4x Necropolis. Není potřeba nejdřív dokončit kampaň?
- Tue May 21, 2013 12:55 pm
- Forum: Obecně
- Topic: H6 technická podpora
- Replies: 666
- Views: 347255
Re: H6 technická podpora
Zdravím, dnes jsem konečně dostala do ruky HVI kompletní edice, nainstalovala (je tam jednom jedno instalační DVD) a spustila. Hra funguje jak má, úplně bez problému, ale když chci dát multiplayer hot seat, nenabízí mi možnost hrát za Dark Elfy. Patch stahuji.
Děkuji za jakoukoliv radu.
Děkuji za jakoukoliv radu.