Ahoj,
mám problém. Naistaloval jsem si HOMAM 5, hrál jsem ho a poté odinstaloval (měl jsem aktualizované na verzi 1.06). Když jsem dnes opět naistaloval HOMAM 5 tak už mi nejdou patche na verzi 1.06 naistalovat s tím že to píše že daný patch je už naistalován. Mohl by mi někdo poradit? Děkuji.
Search found 1 match
- Tue May 28, 2013 5:23 pm
- Forum: Obecně
- Topic: ! ! ! Technicke problemy ! ! !
- Replies: 178
- Views: 171080