Search found 2 matches
- Mon Jun 03, 2013 1:11 pm
- Forum: Obecně
- Topic: H6 technická podpora
- Replies: 666
- Views: 346270
Re: H6 technická podpora
Opakuji....Je nějaká možnost hrát aniž bych si to zakoupil?...
- Sun Jun 02, 2013 9:35 pm
- Forum: Obecně
- Topic: H6 technická podpora
- Replies: 666
- Views: 346270
Re: H6 technická podpora
když nainstaluju stáhlej datadisk Shades of darkness, tak se mi hra spustí, ale nemůžu si zapnout jakoukoliv mapu, název mapy ve výběru je zašedlý a nejde to spustit. Chce to po mě odemknout obsah. Je nějaká možnost hrát aniž bych si to zakoupil? Obyčejný Heroes 6 mi šel hrát v pohodě-hrál jsem ho v ...