Search found 2 matches

by neferubity
Mon Jun 03, 2013 1:11 pm
Forum: Obecně
Topic: H6 technická podpora
Replies: 666
Views: 346270

Re: H6 technická podpora

Opakuji....Je nějaká možnost hrát aniž bych si to zakoupil?...
by neferubity
Sun Jun 02, 2013 9:35 pm
Forum: Obecně
Topic: H6 technická podpora
Replies: 666
Views: 346270

Re: H6 technická podpora

když nainstaluju stáhlej datadisk Shades of darkness, tak se mi hra spustí, ale nemůžu si zapnout jakoukoliv mapu, název mapy ve výběru je zašedlý a nejde to spustit. Chce to po mě odemknout obsah. Je nějaká možnost hrát aniž bych si to zakoupil? Obyčejný Heroes 6 mi šel hrát v pohodě-hrál jsem ho v ...