Search found 1 match

by adem9438
Tue Nov 12, 2013 5:48 am
Forum: Nekropole
Topic: dotaz
Replies: 4
Views: 6113

Re: dotaz

Podle mě je za necro lepší mág ...na nízkém lvlu nahod taktiku,logistiku,.

littlelioness
littlelioness
littlelioness
littlelioness
littlelioness
littlelioness
littlelioness
littlelioness
littlelioness
littlelioness
littlelioness
littlelioness
littlelioness
littlelioness ...