Search found 3 matches

by Lojsa
Thu Oct 05, 2006 9:51 am
Forum: Heroes I
Topic: Mám rozsypanou grafiku.
Replies: 6
Views: 9459

Dík moc.
Já tady teda zrovna nemůžu stahovat egzáče, ale někde se k tomu zkusim dostat.
L.
by Lojsa
Tue Oct 03, 2006 10:43 am
Forum: Heroes I
Topic: Mám rozsypanou grafiku.
Replies: 6
Views: 9459

To se vám to ku.va nikomu nestalo?
by Lojsa
Thu Sep 14, 2006 10:47 am
Forum: Heroes I
Topic: Mám rozsypanou grafiku.
Replies: 6
Views: 9459

Mám rozsypanou grafiku.

Ahoj.
Nainstaloval jsem si homam1 i s VDMS.
Když to spustím (podle návodu s volbou vdms), tak se herousy spustěj, ale obraz je takovej rozsypanej, že neni nic pořádně vidět. Ale v tý mlze rozpoznám, že tam je menu a dole bude nejspíš quit, protože ten funguje. Fungujou teda i další položky ...