Dík moc.
Já tady teda zrovna nemůžu stahovat egzáče, ale někde se k tomu zkusim dostat.
L.
Search found 3 matches
- Thu Oct 05, 2006 9:51 am
- Forum: Heroes I
- Topic: Mám rozsypanou grafiku.
- Replies: 6
- Views: 9459
- Tue Oct 03, 2006 10:43 am
- Forum: Heroes I
- Topic: Mám rozsypanou grafiku.
- Replies: 6
- Views: 9459
- Thu Sep 14, 2006 10:47 am
- Forum: Heroes I
- Topic: Mám rozsypanou grafiku.
- Replies: 6
- Views: 9459
Mám rozsypanou grafiku.
Ahoj.
Nainstaloval jsem si homam1 i s VDMS.
Když to spustím (podle návodu s volbou vdms), tak se herousy spustěj, ale obraz je takovej rozsypanej, že neni nic pořádně vidět. Ale v tý mlze rozpoznám, že tam je menu a dole bude nejspíš quit, protože ten funguje. Fungujou teda i další položky ...
Nainstaloval jsem si homam1 i s VDMS.
Když to spustím (podle návodu s volbou vdms), tak se herousy spustěj, ale obraz je takovej rozsypanej, že neni nic pořádně vidět. Ale v tý mlze rozpoznám, že tam je menu a dole bude nejspíš quit, protože ten funguje. Fungujou teda i další položky ...