Search found 1 match

by ivanh7
Wed Sep 23, 2015 4:44 pm
Forum: Obecně
Topic: Rozlišení MMH7
Replies: 0
Views: 2585

Rozlišení MMH7

Zdravím,
zajímala by mě jedna věc ohledně rožlišení MMH7.
Myslíte, že bude možné hrát na 2 monitorech MMH7? Každý monitor bude mít rozlišení 1920*1080. Je vůbec tedy takto reálné vykreslení 3840*1080?
Díky za reakce.