Zdravím,
Hrajeme s kamarádem heroes 7 multiplayer a pořád nám to hlásí problém se synchronizací,patch máme 1.5.....nevíto někdo co s tím hra je dobrá ale tohle mě fakt s..e
Search found 1 match
- Sun Dec 06, 2015 4:56 pm
- Forum: Obecně
- Topic: Jak vyzrát na multiplayer?
- Replies: 3
- Views: 6498