Zdravím!
Po delší době jsem se rozhodla si znovu zahrát Heroese. Dohraji 1. kampaň, 5. misi. Vyjede scéna jak umře Nikolaj, hodí mě to zpátky na mapu, vyskočí okýnko "Mise splněno." Když kliknu na zavřít, celá hra mi spadne. Zkoušela jsem nainstaloval patche, ale nic nepomohlo. Nevíte co s tím ...
Search found 1 match
- Sat Oct 20, 2018 6:33 pm
- Forum: Obecně
- Topic: ! ! ! Technicke problemy ! ! !
- Replies: 178
- Views: 171064